Menu

Strefa Wellness

Oferta / Roll / Elektrostymulacja / Limfodrenaż

Roll Nova Figura Studio

Roll

Połączenie masażu z funkcją podczerwieni, który pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych.

Jest jedną ze skuteczniejszych metod odchudzania i usuwania cellulitu. Pomaga poczuć się lepiej po stresującym dniu w pracy. Uwielbiany przez kobiety. W czasie masażu odczuwa się relaks, a tuż po – energię do działania. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zdecydowanie poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej, a także przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Masaż zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych (tzw. zimne stopy). Daje niewiarygodne rezultaty w redukcji obwodów ciała bez żadnego wysiłku.

Udostępnij

Elektrostymulacja Nova Figura Studio

Elektrostymulacja

Wygodna i prosta metoda modelowania sylwetki, do niedawna stosowana głównie w fizykoterapii.

Polega na intensywnym pobudzaniu mięśni do pracy bez odczuwalnego wysiłku, przez co nie przeciąża kręgosłupa i stawów. Zabiegi elektrostymulacji pozwalają ujędrnić skórę i mięśnie brzucha, podnieść i ujędrnić pośladki oraz piersi, jak również wysmuklić talię i uda. Zabieg elektrostymulacji przypomina trening siłowy, wywołując skurcze mięśni za pomocą impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości, bez wywoływania uczucia zmęczenia. W wygodny sposób można uzyskać efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Elektrostymulacja mięśni ma dobroczynny wpływ na ujędrnienie skóry podczas kuracji odchudzających oraz pozwala utrzymać doskonałą figurę po zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Udostępnij

Limfodrenaż Nova Figura Studio

Limfodrenaż

Specjalistyczny zabieg, który wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych.

Ten masaż mechaniczny w kombinezonie z komorami pompującymi powietrze, doskonale wspomaga wyszczuplanie, a szczególnie dolnych partii ciała. Pomaga zwalczyć obrzęki i daje uczucie „lekkich nóg”. Zabieg drenażu limfatycznego odbywa się w miłym pomieszczeniu, przy relaksującej muzyce. Stanowi idealne uzupełnienie programów treningowo-zabiegowoych w studio. Na koniec treningu gwarantuje uczucie odprężenia i zrelaksowania.

Udostępnij