Menu

o nas

Idea / Wnętrze / Certyfikaty

IDEA

Nova Figura & Dietetyk Aleksandra Ziemska to metoda na skuteczne odchudzanie

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w walce z niedoskonałościami i kompleksami. Poprzez dbanie o zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i zbilansowane odżywianie, motywujemy do większej uważności na własne potrzeby. Tworząc przyjacielską atmosferę, dajemy przestrzeń do wzajemnych inspiracji. Główną koncepcją Nova Figura jest oferowanie kompleksowej oferty usług w realizacji celów związanych z odchudzaniem, poprawą zdrowia, kondycji fizycznej, wyglądu sylwetki, a przez to także samopoczucia. Nasza strategia opiera się na holistycznym podejściu, łączącym w sobie wiedzę z zakresu dietetyki, kosmetologii i fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w branży wellness & beauty.

Sprawdź na czym opieramy swoją skuteczność.
directions_run

Aktywność fizyczna i zabiegi

Wiadomo, że każdy chce osiągnąć efekty jak najszybciej i przy jak najmniejszym wysiłku. Choć wydaje się to niemożliwe, to poprzez wielokierunkowe podejście możemy znacznie przyspieszyć ten proces. W naszym studio posiadamy wydzielone strefy fitness i wellness, w których łączymy zalety wysiłku z nowoczesnymi technologiami kosmetologii ciała. Szeroka oferta strefy zabiegów estetycznych pomaga w walce z wieloma niedoskonałościami.

health_and_safety

Opieka i kontrola Dietetyka

Proces redukcji masy ciała składa się z kilku etapów. Aby skutecznie i bezstresowo przejść każdy z nich, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalisty. Regularne spotkania z dietetykiem dają możliwość rozmowy na temat pojawiających się wątpliwości. Do dziś wiele osób wierzy, że aby schudnąć wystarczy przez jakiś czas przejść na jedną z diet „cud”, a potem wrócić do swojego codziennego życia. Trwała redukcja masy ciała niejednokrotnie wymaga zmiany całego stylu życia wraz z przewartościowaniem własnych priorytetów oraz transformacją niekorzystnych przekonań.

spa

Właściwe żywienie

Podstawę procesu odchudzania stanowi dieta, która powinna być indywidualnie dopasowana do stylu życia, stanu zdrowia oraz preferencji smakowych. Skuteczna dieta powinna dawać gwarancję trwałych efektów. Dlatego tak bardzo nastawiamy się na modyfikację nawyków żywieniowych, aniżeli jedynie szablonowe diety. Nasza dyplomowana dietetyczka dostarczy Ci potrzebnej wiedzy, nauczy bilansowania posiłków, a także zwiększy twoją świadomość w kwestii żywienia.
trending_up

Motywacja

Realizacja zaplanowanych w programie zabiegowo-treningowym wizyt w Studio, daje gwarancję wysokiej motywacji. Regularne sesje na stacjach fitness/wellness przyczyniają się do osiągania widocznych rezultatów już po kilku tygodniach od rozpoczęcia programu. Wspólne monitorowanie efektów sprawia, że nabieramy większej ochoty do podtrzymywania rozpoczętego planu. Świadomość, że ktoś oprócz nas angażuje się w realizację naszego celu, zwiększa naszą odpowiedzialność i motywuje do utrzymywania podejmowanych zmian. Kameralne warunki panujące w studio, dają okazję do wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami procesu modelowania sylwetki, co także działa korzystnie na naszą determinację w procesie metamorfozy.

feed

Diagnostyka

U osób wielokrotnie borykających się z nadwagą, ważna jest również odpowiednia diagnostyka, pozwalająca ustalić przyczyny trudności w utrzymaniu zdrowej sylwetki. W naszej poradni dietetycznej uzyskasz wsparcie, wiedzę i doświadczenie dietetyka klinicznego, który pomoże w odnalezieniu ewentualnych zaburzeń metabolicznych powiązanych z nadwagą i otyłością. Ponadto jako jedyne miejsce w Toruniu oferujemy nowoczesne badania nutrigenetyczne Igenesis®, będące wyjaśnieniem dla wielu wymagających przypadków.

inventory_2

Suplementy i kosmetyki

Aby uzyskać jak najlepsze efekty kuracji dietetycznej, mamy dla Ciebie specjalistyczne kosmetyki wyszczuplające i naturalne suplementy, o sprawdzonej skuteczności. Pomogą one przyspieszyć proces oczyszczania Twojego organizmu, pobudzą spowolniony metabolizm, a także poprawią kondycję Twojej skóry zmęczonej walką z odchudzaniem. Chętnie pomożemy Ci je dopasować do twoich indywidualnych potrzeb.

WNĘTRZE

Poczuj przyjazną, kameralną atmosferę, która sprzyja motywacji i dbaniu o zdrową, szczupłą sylwetkę

Chwile spędzone w Studio mają być dla Ciebie czasem odpoczynku, relaksu i dobrego samopoczucia. Dwukondygnacyjne wnętrze z wydzielonymi strefami zostało zaprojektowane w ten sposób, abyś czuła się komfortowo i bezpiecznie. Dla większego komfortu ćwiczeń, sala fitness jest wyposażona w klimatyzację oraz wentylatory powietrza. W Studio posiadamy także dwie łazienki dla Klientek z dostępem do prysznica.

Wnętrze Nova Figura Toruń

Udostępnij

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Dbałość o Twoją satysfakcję, najwyższy poziom usług oraz wyjątkowość miejsca i zespołu Nova Figura zostały potwierdzone certyfikatami i wyróżnieniami
Made in Toruń Nova Figura Toruń
Orły Kosmetyki Nova Figura Toruń

Udostępnij