Menu

Strefa Fitness

Oferta / Tulip / Infra Swan / Vacu / Vacu Bike / Octane 3D / Ab coaster / Rower poziomy

Tulip Nova Figura Studio

Tulip

Nowa kapsuła fitness łącząca zalety treningu na schodach z udowodnioną korzyścią działania światła IR, połączoną z efektem chłodzenia.

Trening na schodach to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utratę kilogramów i poprawę wydolności. Żadne inne ćwiczenie nie podnosi pulsu w tak krótkim czasie i nie powoduje spalania tylu kalorii. Podczas treningu pracuje wiele grup mięśniowych, a w szczególności nogi i pośladki, które z każdym pokonanym stopniem stają się szczuplejsze, bardziej jędrne i napięte.
Niepowtarzalna konstrukcja urządzenia sprawia, że ćwiczący stoi pod lekkim kątem, w ten sposób odciążając dolną część pleców. Innowacyjna technologia pozwalająca uzyskać efekt ciepło-zimno jest niezwykle skuteczna w walce z cellulitem i ujędrnianiem dolnych partii ciała.
Cały trening odbywać się będzie w niezwykle przyjemnej atmosferze.

Udostępnij

Swan Nova Figura Studio

Infra Swan

Swan to rewolucyjne urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki.

Innowacyjne połączenie czterech technologii daje wspaniałe rezultaty w szybkim tempie. Umieszczone w kapsule lampy kolagenowe powodują odbudowę włókien kolagenowych, co sprawia, że skóra staje się jędrna i zdrowa bez oznak cellulitu. Zastosowana podczerwona terapia światłem przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, regeneracj skóry, poprawienie sprężystości i ujędrnienie. Wprowadzony w kapsule system jonizacji powietrza wpływa na lepsze samopoczucie i daje więcej energii. Trening na skrętnym eliptyku powoduje uaktywnienie wszystkich partii mięśni, co przyspiesza intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z wszystkich partii ciała, a w szczególności: nód, brzucha, ramion i pośladków.

Udostępnij

Vacu Nova Figura Studio

Vacu

Specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia.

Urządzenie typu bieżnia umieszczone jest w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz panującemu w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi, głównie w miejscach najbardziej narażonych na powstawanie cellulitu. Pobudzeniu ulega także krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej usuwane są toksyny. Vacu to idealne urządzenie do spalania tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty w redukcji masy tłuszczowej w organizmie można osiągnąć przy wysiłku dużo mniejszym niż przy tradycyjnym treningu, gdyż jedynie przy 50-60% maksymalnego obciążenia serca. Podczas treningów na Vacu spala się trzy razy szybciej tkankę tłuszczową niż podczas klasycznych ćwiczeń. Każdy trening powoduje utratę kilkuset kcal! Vacu idealnie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, a przy tym poprawia także ogólną wydolność oraz kondycję fizyczną.

Udostępnij

Vacu Bike Nova Figura Studio

Vacu Bike

Kolejne urządzenie Vacu z podciśnieniem, ale dodatkowo wzbogacone w działanie podczerwieni.

Połączenie tych dwóch technologii wzmacnia efekt redukcji nadwagi, a także wspomaga walkę z cellulitem. Dzięki umieszczonym w kapsule lampom IR dochodzi do pobudzenia przemiany materii, a także szybszego oczyszczania organizmu z toksyn oraz „zatrzymanej wody”. Regularne korzystanie z Vacu Bike sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Vacu Fitness jest bezpieczne dla stawów i kręgosłupa, gdyż wykorzystuje trening na rowerze stacjonarnym. Jest on bezpieczny nawet dla osób ze słabą kondycją fizyczną.

Udostępnij

Octane 3D Nova Figura Studio

Octane 3D

Eliptyk pionowy

Stacja fitness, która świetnie poprawi Twoją kondycję i zredukuje nadmierne centymetry w udach oraz w ramionach. Badania wykazują, że użytkownicy korzystający z Octane 3D spalają 27% więcej kalorii i aktywują 30% więcej wewnętrznych i zewnętrznych mięśni ud, w porównaniu do innych urządzeń eliptycznych.

Udostępnij

Ab coaster Nova Figura Studio

ab coaster

Rewolucyjny trenażer mięśni brzucha.

Alternatywa dla tradycyjnych brzuszków i przysiadów. Główną zaletą korzystania z AB Coastera jest eliminacja uciążliwych bólów pleców oraz karku, które pojawiają się podczas tradycyjnych ćwiczeń. Trening na AB Coaster doskonale kształtuje wszystkie partie mięśni brzucha w szybki i przyjemny sposób.

Udostępnij

Rower poziomy Nova Figura Studio

Rower poziomy

Bezpieczny trening wydolnościowy.

Rower treningowy poziomy jest przeznaczony dla osób, które chcą podczas ćwiczeń odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stawy kolanowe. Konstrukcja roweru zmniejsza obciążenie stawów i kręgosłupa, a sam trening jest bardzo wygodny. Trening na nim pozwala też nieco bardziej niż przy innych rowerach uaktywnić mięśnie brzucha. Rowery treningowe poziome są szczególnie polecane dla osób otyłych, a także dla osób, które na co dzień wykonują zawody „siedzące”, gdyż chronią przed nadmiernym obciążeniem. Jazda na rowerze treningowym jest formą ćwiczeń niezwykle korzystną dla zdrowia. Zakres wykonywanych ćwiczeń jest bardzo duży, dzięki czemu z treningu może korzystać niemal każdy, niezależnie od kondycji czy wieku.

Udostępnij